Hopp over tips en venn - Hovedinnhold - Topp

Tips en venn

Send

 

Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Annonser



 

Nyheter

Hvite stoltrekk

Hvite stoltrekk

Nå kan dere leie hvite stoltrekk til deres bryllup! Vi har allerede nå mange som har lagt inn reservasjon i mai, juni, juli og august, så husk å bestill tidlig.

Til toppen av siden

Bryllup i Storbritannia

Vi har gleden av å tilby bryllup i Storbritannia, med alle sine slott og hyggelige landsbyer. Det er gode flyforbindelser fra Norge, og vi kan tilrettelegge et bryllup som passer akkurat dere.

Skal dere gifte dere i England, må dere være der i minimum en uke på forhånd. Dere kan tidligst registrere dere den 8. dagen, og vielsen kan foregå tidligst 14 dager etter dette.

I Skottland gjelder andre regler, og dere trenger ikke et så langt opphold. Alle papirer må være innsendt og behandlet senest 2 uker før vielsen, og da skal alt være klart til bryllup.

Send oss gjerne en forespørsel i dag, og vi hjelper dere med deres brylupsplaner.

Vi kan nås mandag-fredag mellom kl 0900-1600,
telefon 32 89 32 42

Forespørsel

*
 
 
*
*
 
 
* Må fylles ut  

Send inn skjema

Bryllup i utlandet » Storbritannia

Forsiden | Leverandøroversikt | Bryllup i utlandet | Nyheter

SØK

Forsiden E-post Nettstedkart Skriv ut siden
English summary

Topp

Brudepikene AS © 2005-10 | Siteman CMS | KP